OGłOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA PALMOWA ROK B

1.Intencje.

Niedziela

   8:00 St. – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Janiny z okazji 80 ur.

 10:00 ŁU- Śp. Ann2., Józefa, Kazimierę, Zdzisława Kupś.

 12:00 St.- Śp. 3 r. śm. Ingę Pływaczyk. ( od synów Waldemara i Konrada z rodzinami)

Poniedziałek

 17:00 St.- Śp. Kuriatów Lidię, Rozalię, Mirosława, Ryszarda, Edwarda, Dariusza.

 Wtorek

 17:00 ŁU- Śp. Mieczysława Iwaniaka ( od siostrzeńców Elżbiety , Doroty, Renaty, Grzegorza

                  z rodzinami)

 Środa

 17:00 St. – Sp. Mariana Ujazdowskiego ( od dzieci z rodzinami)

 Czwartek

 16:30 ŁU- Śp. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Ks. Arkadiusza Korwin Gronkowskiego

  18:30 St.- O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla ks. Proboszcza z okazji dnia kapłańskiego.

Piątek

16:30 ŁU-

18:30

St.-

Sobota

16:30 ŁU- Śp. Stanisławę, Jana, Zbigniewa , Janusza Kajów.

18:30 St.-

Niedziela

   6:00 St. – Za parafian.

   9:00 ŁU- Za formatorów seminaryjnych, którymi Pan posługuję się by kształtować serca

               powołanych, aby byli posłuszni natchnieniom Ducha Świętego

               Aby odpowiedzialni za idee i sposób zarządzania w gospodarce mieli odwagę

                odrzucać gospodarkę wykluczającą i by potrafili otwierać nowe drogi.

               O dobre przygotowanie dzieci do sakramentu pokuty I Komunii świętej

 12:00 St. Za formatorów seminaryjnych, którymi Pan posługuję się by kształtować serca

               powołanych, aby byli posłuszni natchnieniom Ducha Świętego

                Aby odpowiedzialni za idee i sposób zarządzania w gospodarce mieli odwagę

                odrzucać gospodarkę wykluczającą i by potrafili otwierać nowe drogi.

                O dobre przygotowanie dzieci do sakramentu pokuty I Komunii świętej

2.Dzisiaj w Niedzielę Palmową o godzinie 15:00 w Stobnie odbędzie się Droga Krzyżowa

   przez miejscowość. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

3. W tym tygodniu przeżywamy Triduum Paschalne.

   Wielki Czwartek- Ostatnia Wieczerza

   Wielki Piątek – Męka Pana Jezusa

   Wielka Sobota- Wigilia Paschalna

   Uroczystości będą:

    ŁU- 16:30

    St- 18:30 Rezurekcja

Niedziela

ST- 6:00

ŁU-9:00

Będzie okazja do adoracji Pana Jezusa w piątek i sobotę od godziny 9:00 – 21:00

Plan adoracji:

9:00-10:00 Stobno Kasztanowa

10:00-11:00 Stobno Lipowa

11:00-12:00 Stobno Stacja I Róża Żywego Różańca

12:00-13:00 Stobno Wspólna  II Róża Żywego Różańca

13:00- 14:00 Stobno Brzozowa

14:00 -15:00 Stobno Wspólna.

15:00- 16:00 Stobno Kasztanowa Młodzież przygotowująca się do Bierzmowania.

16:00-17:00 Stobno Rodzice i dzieci komunijne.

17:00- 18:00 Stobno Akacjowa Ujska Topolowa. 1

9:00- 20:00 Wrząca

W Wieka Sobotę proszę przynieść skarbonki i złożyć przed ołtarzem.

6.O ciemnice i Boży grób zatroszczą się mieszkańcy Wrzącej Proszę to zrobić w Wtorek

   Pieniądza na kwiaty można odebrać od księdza.

    ŁU- strona kościoła

7. Święcenie pokarmów będzie:

    Wrząca- 9:00

     Stacja 9:20

    ŁU- 9:40 ,

    St.- 10:00

      St:14:00

 8. Zbiórka ministrantów będzie : Wielki Czwartek , ŁU- 10:00 St- 12:00

 9.Okazja do spowiedzi będzie:

    ŁU- Wtorek 16:00

    St.- Środa 16:00

 10.Składam serdeczne podziękowanie za sprzątnięcie kościoła. W tym tygodniu proszę:

     Cichecki Dariusz, Patynowski Adam

    Zapowiedzi:

 1. Adam Gryszkiewicz kawaler Zawada

     Matuszewska Katarzyna panna Zawada